Yoga Garden Brno

Nahrávám...

LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám

BUĎ U TOHO!

19:00 - 20:30
6.4.
DUBNOVÁ ÚPLŇKOVÁ LEKCE
s Viktorií a DJ
19:00 - 20:30
23.3.
BŘEZNOVÁ LEKCE NOVOLUNÍ
s Mirkou a DJ
31.3.-2.4.
YG URBAN YOGA RETREAT
s Christinou v Yoga Garden
12:00-14:00
26.3.
WORKSHOP PRÁNÁJÁMA PRO ZAČÁTEČNÍKY
s Luckou za 550 Kč

V Yoga Garden vzniká komunita, která vysévá semínka soucitu, dechu a síly.

NAŠE FILOZOFIE

Naše filozofie

Cílem Yoga Garden je nabídnout kvalitní pohyb všem lidem nehledě na věk, vzhled, národnost, rasu či sexuální orientaci. Věříme v různorodou komunitu lidí, která se bude společně rozvíjet i mimo naše studio. I naši lektoři ctí tyto základy Yoga Garden.

Nikdy není pozdě začít s malou změnou, začít můžeme u sebe a s malými věcmi. Právě teď se totiž každý z nás podílí na tom, jak bude vypadat náš svět v budoucnu. Udržitelný růst a minimalizace dopadů naší společnosti na životní prostředí patří mezi základní hodnoty Yoga Garden. Pokud to lze, jezdíme co nejvíce na kole, chodíme pěšky nebo využíváme MHD. Snažíme se eliminovat jednorázové plastové lahve, tím že nabádáme lidi, aby nosili vlastní a čepovali si filtrovanou vodu, která je v dispozici u nás ve studiu. Podporujeme myšlenku životního stylu bez utrácení za nadbytečné věci, proto u nás ve studiu nenajdete žádné produkty. Ani my nejsme dokonalí, vnímáme naši společnou zátěž pro planetu, naše vlastní ekologické stopy. Proto se i veškeré naše akce plánují v co možná nejšetrnějším módu pro životní prostředí.

Buďme otevření a vnímaví, k sobě i k ostatním. Komunikujme společně v prostorách mimo sály. V místě praxe už obraťme pozornost k sobě, nerušme ostatní. Hlídejme si čas. Pamatujme, že pozdním příchodem se nejen ochuzujeme o důležitý začátek lekce, ale samozřejmě ovlivňujeme i ostaní. Máme-li na sobě parfém, či jsme se během cesty hodně zpotili, využijme skvělou možnost dát si před lekcí sprchu!

Lekce

Lekce YG

Tyto lekce byly vytvořeny speciálně pro YG a jsou určeny začátečníkům i těm zkušenějším. Zahrnují širokou škálu pozic a sestav. Doba trvání lekcí je 60, 75 až 90 minut. Všichni učitelé YG byli pro vedení těchto lekcí speciálně vyškoleni. Základy YG stojí na soucítění, síle a dechu. Všechny tyto kvality jsou do lekcí YG zakomponovány.

YG Flow

Lekce YG Flow je plynulá praxe, která dovedně kombinuje pohyb a dech, přitom poskytuje modifikace i pro náročnější sestavy. Tyto lekce probíhají jak v Hlavním sále, tak v Hot sále. Lekce trvají 75 nebo 90 minut.

Hatha

Ideální cvičení pro všechny, kteří s jógou právě začínají. Naučíte se veškeré základy a budete mít hodně času na doladění každé pozice. Dýchání a rozsah jsou v rámci praxe hatha jógy velmi přirozené.

YIN

Tato lekce je specifická především v držení jednotlivých pozic po delší časový interval. (2-7 minut). Jedná se o pomalejší praxi, kterou docílíme hlubšího protažení a uvolnění fascií, svalů a kloubů. Podporuje a stimuluje meridiány spojené s jednotlivými vnitřními orgány. Pozice cvičíme na zemi a jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti. Vzhledem k dlouhým výdržím praxe jin jógy připomíná a podporuje meditaci. Při cvičení doporučujeme používat bloky a nechodit za limity našeho těla.

Yang YIN

Lekce, která kombinuje energické pozice podporující sílu, rovnováhu a vytrvalost. Zároveň je velmi regenerační a nabízí možnost meditace.
Vhodná pro všechny úrovně.

DRILLS

Hodinová lekce zaměřená na vytrvalost, posilování, soustředění a budování síly. Zaměřuje se na oblast, kde se cítíme slabí. Lekce je otevřená pro všechny typy těl a schopností.

Community

Tyto lekce jsou naše NEJDOSTUPNĚJŠÍ lekce za cenu 100 korun! Probíhají každý všední den od 8:30 do 9:30 hodin v horkém sále. A jsou možností, jak chodit na yógu pravidelně a být součástí YG komunity.

SPECÁLNÍ LEKCE

Lekce která se bude lišit lektor od lektora. Občas bude lekce zaměřená na tanec, jindy na pohyb. Můžete očekávat hudbu, zajímavé pohyby a speciální chvíle.

Vlastní praxe

Čas určený pro certifikované učitele k procvičování jejich vlastních sekvencí, práci s kolegy z oboru, se kterými mohou cviky probírat a radit se. Sál a čas určená pro vaše pokusy.

ROZVRH

Načítám....

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEKTOŘI

CHRISTINA

Christina praktikuje jógu s malými přestávkami od svých 23 let. Nyní, téměř ve svých 45 letech otevírá Yoga Garden Brno s naději, že se stane zázemím pro komunitu lidi, která přijímá výzvu být vědomymi, aktivními bytostmi.

Praxe jógy má potenciál otevirat nás samotné, abychom si uvědomili že Nic není absolutní. My sami se můžeme rozhodnout a udělat změnu, něčemu se odnaučit , prozkoumat sami sebe a přidat se k lidem , kteří se aktivně snaží BÝT svobodní. Tato praxe je o překonávání sama sebe, je však tak štědrá, že nám může opravdu poskytnout klíč. Klíč k tomu, abychom se otevřeli našim iluzím a stali se laskavějšími a soucitnějšími obyvateli této planety.

ANTON

Spočiatku bola pre mňa jóga len fyzickou činnosťou no teraz ju vnímam ako komplexnú filozofiu nie len pre tělo no aj pre reálny život. Prehovorila ku mne, moje zásady sa zrazu mali o čo oprieť. Jóga nás vracia k tomu najdôležitejšiemu, nášmu dychu.

Paradoxne na túto automatickú činnosť takmer zabúdame ale viem, že vďaka nemu je spokojné telo a teda aj myseľ. V praxi sa sústredím na dych a jeho súznenie s pozíciami. Rád sa učím nové veci a mám radosť keď sa o ne môžem deliť s ľuďmi ktorí sa zaujímajú

MIRKA

Józe se věnuji nějaký čas a pořád se učím. Dle mých dosavadních zkušeností není jóga jen cvičením pozic. Je pro mě nástrojem, díky kterému můžeme propojit mysl, dech a tělo- v jednom přítomném okamžiku.

Když se tak stane, je to jako malý zázrak, který prožijeme hluboko uvnitř nás. Ráda bych učila jógu právě takto - vedla lidi způsobem, aby si každý umožnil a časem osvojil vědomou praxi- fyzický pohyb synchronizovaný s dechem, klidnou myslí a tělem bez úsilí a zbytečných bolestí

KLÁRA

Ahoj jmenuji se Klára a na mou jogovou cestu jsem se vydala zhruba před 12 lety. Jednalo se převážně o power jogu a hledala jsem kompenzaci pro mé jednostranné sportovní zatížení. Poté jsem rozšiřovala obzory o další formy yogy co se nabízely.

V posledních letech se věnuji Hatha a Vinyasa yoze. Od začátků mojí praxe se můj vztah k yoze mění a poskytuje mi mnohem víc než jen kompenzaci. Profesně se věnuji fyzioterapii a snažím se aplikovat tyto vědomosti do naší praxe a do běžného denního života.

Ráda bych vám vytvořila bezpečný prostor, kde můžete vědomě s láskou a respektem ke svému tělu praktikovat.

DOMINIKA

S jógou jsem se poprvé seznámila jako s kompenzačním cvičením, které mi pomáhalo uvolnit se před i po závodech v moderním šermu. Postupně ale šerm, kde člověk musí být vysoce soutěživý, ustupoval do pozadí a místo šermířských tréninků jsem čím dál častěji chodila na lekce jógy.

Od počátku se mi na ní líbila hlavně koncentrace na přítomný okamžik a splynutí s dechem. Obojí pomáhá oprostit se od starostí, které nás během dne potkávají a zároveň dodává sílu na to jim ve vhodný čas čelit. Uvědomění si svého dechu a mysli se tak snažím předávat i na svých vlastních lekcích.

ANDREA

S jógou jsem začala před 6 lety. Ze začátku to pro mě bylo pouze fyzické cvičení, ale postupem času jsem pochopila, že se v ní skrývá mnohem více. Jóga se totiž neodehrává pouze na naší podložce, ale je součástí našeho života.

Učí nás lásku, respekt k ostatním, a především k nám samotným. Po intenzivním lektorském kurzu v Indii jsem si zamilovala Vinyasa yogu, kterou od roku 2019 učím. Ve svých lekcích se zaměřuji na plynulost a hravost pohybu ve spojení s dechem. Mým cílem je, aby mé lekce daly lidem možnost se na chvíli zastavit a užít si přítomného okamžiku.

IVA

S jógou jsem se poprvé setkala v roce 2007 a od té doby mě v různých podobách provází. Ve vlastní praxi jsem se od klidnějších stylů jógy postupně přesunula k dynamičtějším a od roku 2018 jógu učím.

Ve svých lekcích kladu důraz na dech, plynulost pohybu a přizpůsobení lekce všem úrovním praxe. Jóga je pro mě skvělý způsob pro zvýšení flexibility a síly nejen těla, ale hlavně mysli, ať už na podložce nebo mimo ni

NIKOL

Nikol má více než 12 let osobní praxe a 10 let jako lektor. Její učení vychází ze zkušeností získaných jak při cestách po světě, převážně Ásii, působením v retreatovém centru na Sicílii, ale také provozováním svého studia, které ji posunulo dál v pochopení toho, co je pro studenty důležité.

Nejvíce ji ovlivnil Petri Raisanen, od kterého se naučila základy energetického léčení při pomáhání do pozic. Mezi její učitele patří Sadhguru, Laruga Glasser, Dany Sá, Kateřina Rojková, Ladislav Pokorný a každý její student, kterého potkala nejen na podložce.

Sama říká: „Každý jsme jiný, ale naše existence bere dech, spojuje nás se sebou samými. Skrze ni nacházíme vnitřní prostor, který ovlivňuje způsob, jak zapojit střed těla a pomáhá nám pochopit základní principy fyzického bytí a sebeléčení. Tristana, spojení pohybu, pohledu a dechu, přispívá k vědomému stavu na všech možných úrovních. Být tady a teď je základem pro pochopení a uchopení života."

LUCIE

Jógu vnímám jako skvělý nástroj, který nám může pomoci zharmonizovat celé tělo nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Má vlastní praxe se v průběhu let neustále mění a vyvíjí. Poslední roky se hodně věnuji pránájámě a meditaci a při cvičení ásán se snažím směřovat pozornost k tělu a k pohybu samotnému, k čemuž vedu i ostatní na svých lekcích. Baví mě objevovat možnosti, které nám naše tělo nabízí a hrát si s propojením dechu a pohybu, kdy se v průběhu praxe můžeme ponořit do nitra.

ADÉLA

Studuji fyzioterapii a ve volném čase se věnuji józe. Když si vzpomenu na svou úplně první lekci, vybaví se mi krásný pocit, se kterým jsem ze studia odcházela. Začala jsem proto cvičit pravidelně a kromě lepší postavy jsem pocítila dopad jógy na mou psychiku a každodenní rozhodnutí, která v životě dělám. Jóga se pro mě stala laskavým průvodcem na cestě životem (ne vždy až tak laskavým).

Učit jógu jsem se rozhodla, protože chci předávat pohyb a dobrou náladu. Věřím, že jóga má schopnost každému vykouzlit úsměv na tváři a zabarvit tak svět malinko víc do růžova. Tak se na vás budu těšit někdy na mé lekci!

Ceník

Multisport karty akceptujeme na všechny 60 minutové lekce v Main Room i Hot Room.
Rezervaci je možno zrušit nejpozději 3hod před lekcí

MAIN ROOM JEDNORÁZOVÝ

· NORMAL
220 Kč
· STUDENT / SENIOR / INVALID
150 Kč

HOT ROOM JEDNORÁZOVÝ

· NORMAL
300 Kč
· STUDENT / SENIOR / INVALID
200 Kč

COMMUNITY LEKCE

· MAIN ROOM
100 Kč
· HOT ROOM
150 Kč

SPECIÁLNÍ LEKCE S DJ

· SLEVY SE NEAPLIKUJÍ
300 Kč

FRIENDSHIP PASS

· MAIN ROOM / 3 LIDÉ
500 Kč
· HOT ROOM / 3 LIDÉ
700 Kč

JÓGAMATKA / RUČNÍK

· MAIN ROOM JÓGAMATKA
ZDARMA
· HOT ROOM JÓGAMATKA
20 Kč
· RUČNÍK
20 Kč

Permanentky

INTROCARD

· 7 DNÍ NEOMEZENÉ JÓGY / OBA SÁLY
500 Kč

MĚSÍČNÍ PERMANENTKA

· 30 DNÍ NEOMEZENÉ JÓGY / OBA SÁLY
2000 Kč

3 MĚSÍČNÍ PERMANENTKA

· START SOMEWHERE / OBA SÁLY
4500 Kč

5/10 VSTUPŮ DO MAIN ROOM

· MAIN ROOM / 5 VSTUPŮ
990 Kč
· MAIN ROOM / 10 VSTUPŮ
1870 Kč
Platnost permanentky 5 a 10 vstupů je 12mesíců od data zakoupení.

5/10 VSTUPŮ DO HOT ROOM

· HOT ROOM / 5 VSTUPŮ
1350 Kč
· HOT ROOM / 10 VSTUPŮ
2250 Kč
Platnost permanentky 5 a 10 vstupů je 12mesíců od data zakoupení.

ČERVEN / ČERVENEC / SRPEN

· MĚSÍČNÍ PERMANENTKA
1750 Kč
· 3 MĚSÍČNÍ PERMANENTKA
3500 Kč

Kontakty

Nacházíme se na ulici Veveří 8, 602 00 Brno
Najdete nás na konci dvora

V případě otázek pište na info@yogagarden.cz

Těšíme se na vás!