Yoga Garden Brno

Nahrávám...

LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám
LEKCE
Lektor
Načítám

BUĎ U TOHO!

19:00-20:30
8.5.
LEKCE NOVOLUNÍ
s Christinou a DJ
19:00-20:30
23.5.
ÚPLŇKOVÁ LEKCE
s Katy & DJ
19:00-20:30
19.5.
LEKCE SPIRITUÁLNÍHO BOJOVNÍKA
s Evou s DJ
9:00-11.00
5.5.
DOBROČINNÁ HOT JÓGA LEKCE
s Christinou

V Yoga Garden vzniká komunita, která vysévá semínka soucitu, dechu a síly.

NAŠE FILOZOFIE

Naše filozofie

Cílem Yoga Garden je nabídnout kvalitní pohyb všem lidem nehledě na věk, vzhled, národnost, rasu či sexuální orientaci. Věříme v různorodou komunitu lidí, která se bude společně rozvíjet i mimo naše studio. I naši lektoři ctí tyto základy Yoga Garden.

Nikdy není pozdě začít s malou změnou, začít můžeme u sebe a s malými věcmi. Právě teď se totiž každý z nás podílí na tom, jak bude vypadat náš svět v budoucnu. Udržitelný růst a minimalizace dopadů naší společnosti na životní prostředí patří mezi základní hodnoty Yoga Garden. Pokud to lze, jezdíme co nejvíce na kole, chodíme pěšky nebo využíváme MHD. Snažíme se eliminovat jednorázové plastové lahve, tím že nabádáme lidi, aby nosili vlastní a čepovali si filtrovanou vodu, která je v dispozici u nás ve studiu. Podporujeme myšlenku životního stylu bez utrácení za nadbytečné věci, proto u nás ve studiu nenajdete žádné produkty. Ani my nejsme dokonalí, vnímáme naši společnou zátěž pro planetu, naše vlastní ekologické stopy. Proto se i veškeré naše akce plánují v co možná nejšetrnějším módu pro životní prostředí.

Buďme otevření a vnímaví, k sobě i k ostatním. Komunikujme společně v prostorách mimo sály. V místě praxe už obraťme pozornost k sobě, nerušme ostatní. Hlídejme si čas. Pamatujme, že pozdním příchodem se nejen ochuzujeme o důležitý začátek lekce, ale samozřejmě ovlivňujeme i ostaní. Máme-li na sobě parfém, či jsme se během cesty hodně zpotili, využijme skvělou možnost dát si před lekcí sprchu!

Lekce

Lekce YG

Tyto lekce byly vytvořeny speciálně pro YG a jsou určeny začátečníkům i těm zkušenějším. Zahrnují širokou škálu pozic a sestav. Doba trvání lekcí je 60, 75 až 90 minut. Všichni učitelé YG byli pro vedení těchto lekcí speciálně vyškoleni. Základy YG stojí na soucítění, síle a dechu. Všechny tyto kvality jsou do lekcí YG zakomponovány.

HOT YG LEKCE

Yoga Garden lekce je naší základní lekcí. Ásany/pózy jsou statické, popisné a informativní. Tyto lekce jsou vynikající pro začátečníky i středně pokročilé. 60/75/90 minut.

YG Flow

Lekce YG Flow je plynulá praxe, která dovedně kombinuje pohyb a dech, přitom poskytuje modifikace i pro náročnější sestavy. Tyto lekce probíhají jak v Hlavním sále, tak v Hot sále. Lekce trvají 75 nebo 90 minut.

HOT YG FLOW LEKCE

Tato lekce je plynulejší, pózy jsou drženy krátkou dobu a protože není tak popisná, vyžaduje se už určitá znalost ásan. Tato lekce je hravá a patří k těm náročnějším. 60/75 minut.

Hatha

Ideální cvičení pro všechny, kteří s jógou právě začínají. Naučíte se veškeré základy a budete mít hodně času na doladění každé pozice. Dýchání a rozsah jsou v rámci praxe hatha jógy velmi přirozené.

YIN LEKCE

Meditativní praxe skládající se z sekvencí bez stojících ásan. Pózy jsou obvykle drženy 2-7 minut. Intenzivní praxe plná podpory, vynikající pro aktivní lidi a lidi, kteří hledají uvolnění. 90 minut.

RESTORATIVNÍ LEKCE

Tato praxe je hluboká. Zaměřuje se na podporu, dech a kultivaci odpočinku pomocí mnoha pomůcek. Delší držení ásan až 20 minut. Vynikající pro lidi, kteří trpí stresem a úzkostí a nebo se zotavují po nemoci. 90 minut.

YANG YIN LEKCE

Tato lekce je rozdělena na dvě části. První část - Yang, je energetická část této praxe, je více dynamická a zahřeje vás. Druhá část této lekce - Yin, je klidnější, plná protahování a delšího držení ásan. 60/75 minut.

DRILLS

Hodinová lekce zaměřená na vytrvalost, posilování, soustředění a budování síly. Zaměřuje se na oblast, kde se cítíme slabí. Lekce je otevřená pro všechny typy těl a schopností.

Community

Tyto lekce jsou za 150 Kč a často je vedou naši nový instruktoři. Mohou to být jak Flow, Hatha, Yin, Yang Yin, tak standardní lekce YG. Pro začátečníky a mírně pokročilé. Vždy 60 minut.

HOT COMMUNITY LEKCE

Tyto lekce jsou naše NEJDOSTUPNĚJŠÍ lekce za cenu 200 korun! Probíhají každý všední den v horkém sále. Pro začátečníky a mírně pokročilé. Vždy 60 minut. A jsou možností, jak chodit na jógu pravidelně a být součástí YG komunity.

SPECÁLNÍ LEKCE

Lekce která se bude lišit lektor od lektora. Občas bude lekce zaměřená na tanec, jindy na pohyb. Můžete očekávat hudbu, zajímavé pohyby a speciální chvíle.

CORE LEKCE

Dynamická lekce zaměřená na posílení břišních svalů nejrůznějšími technikami. První a nejdůležitější technikou je dech. Můžete si být jisti, že tuto lekci budete cítit ještě druhý den. 60 minut.

LEKCE BALANCÍ NA RUKOU

Tato lekce se zaměřuje na různé balance na rukou. Budete budovat stabilitu, sílu, znalosti a kultivovat nejlepší techniky na to jak zvládnout být obrácený vzhůru nohama. Hravá a náročná. 60 minut.

JÓGALATES LEKCE

Tato lekce kombinuje jak jógu, tak pilates do jednoho velkého tréninku pro váš tělo. Během lekce se mohou používat různé dechové metody a pomůcky. Je to velmi povzbuzující a efektivní praxe. 60 minut.

LEKCE SPIRITUÁLNÍHO BOJOVNÍKA

Jivamukti je celistvá praxe stylu vinasa, která má stálou strukturu. Obsahuje zahřívací Magic Ten sestavu, pozdravy slunci, stojné a balanční pozice, rotace, záklony, předklony, obrácené pozice, meditaci a relaxaci. Tato vyvážená praxe vhodná pro všechny úrovně zkušeností. Sekvence Spirituálního bojovníka vás osvěží a nabije energií, zároveň zaměří vaši pozornost k vnitřnímu spirituálnímu bojovníkovi.

ROZVRH

Načítám....

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEKTOŘI

CHRISTINA

Christina praktikuje jógu s malými přestávkami od svých 23 let. Nyní, téměř ve svých 45 letech otevírá Yoga Garden Brno s naději, že se stane zázemím pro komunitu lidi, která přijímá výzvu být vědomymi, aktivními bytostmi.

Praxe jógy má potenciál otevirat nás samotné, abychom si uvědomili že Nic není absolutní. My sami se můžeme rozhodnout a udělat změnu, něčemu se odnaučit , prozkoumat sami sebe a přidat se k lidem , kteří se aktivně snaží BÝT svobodní. Tato praxe je o překonávání sama sebe, je však tak štědrá, že nám může opravdu poskytnout klíč. Klíč k tomu, abychom se otevřeli našim iluzím a stali se laskavějšími a soucitnějšími obyvateli této planety.

VIKI

Celý život jsem se věnovala fyzickým aktivitám v jakékoliv podobě. Jóga se v mém životě objevila ve chvíli, kdy jsem se chtěla pohybovat vědoměji a budovat svůj vnitřní klid.

Současně mě v Yoga Garden, která je pro mě dalším zdrojem klidu, můžete najít, jak učím nejrůznější Drills a podobné lekce. Učení mě naplňuje, protože moc ráda pomáhám lidem budovat sílu a souběžně vnímat potřeby svého těla. Moje lekce jsou dynamické, zábavné a plné! Proto si je nezapomeňte rezervovat předem!

MIRKA

Józe se věnuji nějaký čas a pořád se učím. Dle mých dosavadních zkušeností není jóga jen cvičením pozic. Je pro mě nástrojem, díky kterému můžeme propojit mysl, dech a tělo- v jednom přítomném okamžiku.

Když se tak stane, je to jako malý zázrak, který prožijeme hluboko uvnitř nás. Ráda bych učila jógu právě takto - vedla lidi způsobem, aby si každý umožnil a časem osvojil vědomou praxi- fyzický pohyb synchronizovaný s dechem, klidnou myslí a tělem bez úsilí a zbytečných bolestí

KLÁRA

Ahoj jmenuji se Klára a na mou jogovou cestu jsem se vydala zhruba před 12 lety. Jednalo se převážně o power jogu a hledala jsem kompenzaci pro mé jednostranné sportovní zatížení. Poté jsem rozšiřovala obzory o další formy yogy co se nabízely.

V posledních letech se věnuji Hatha a Vinyasa yoze. Od začátků mojí praxe se můj vztah k yoze mění a poskytuje mi mnohem víc než jen kompenzaci. Profesně se věnuji fyzioterapii a snažím se aplikovat tyto vědomosti do naší praxe a do běžného denního života.

Ráda bych vám vytvořila bezpečný prostor, kde můžete vědomě s láskou a respektem ke svému tělu praktikovat.

DOMINIKA

S jógou jsem se poprvé seznámila jako s kompenzačním cvičením, které mi pomáhalo uvolnit se před i po závodech v moderním šermu. Postupně ale šerm, kde člověk musí být vysoce soutěživý, ustupoval do pozadí a místo šermířských tréninků jsem čím dál častěji chodila na lekce jógy.

Od počátku se mi na ní líbila hlavně koncentrace na přítomný okamžik a splynutí s dechem. Obojí pomáhá oprostit se od starostí, které nás během dne potkávají a zároveň dodává sílu na to jim ve vhodný čas čelit. Uvědomění si svého dechu a mysli se tak snažím předávat i na svých vlastních lekcích.

ANDREA

S jógou jsem začala před 6 lety. Ze začátku to pro mě bylo pouze fyzické cvičení, ale postupem času jsem pochopila, že se v ní skrývá mnohem více. Jóga se totiž neodehrává pouze na naší podložce, ale je součástí našeho života.

Učí nás lásku, respekt k ostatním, a především k nám samotným. Po intenzivním lektorském kurzu v Indii jsem si zamilovala Vinyasa yogu, kterou od roku 2019 učím. Ve svých lekcích se zaměřuji na plynulost a hravost pohybu ve spojení s dechem. Mým cílem je, aby mé lekce daly lidem možnost se na chvíli zastavit a užít si přítomného okamžiku.

VIKTORIE

Jóga je krásný nástroj, jak si dovolit být sám sebou a najít vnitřní klid. Z počátku jsem jako bývalá basketbalistka a kondiční trenérka považovala jógu jen za fyzické cvičení. Ukázalo se, že jógová filozofie skrývá mnohem více a jóga se stala součást mého života. Všechno je propojeno. Způsob, jakým mluvíme, jednáme a dýcháme, jednoduše žijeme, má hluboký dopad na náš život.

Ve svých lekcích se snažím vytvářet bezpečné a inspirující prostředí, ve kterém se každý může rozvíjet, učit a zlepšovat. Každý má v sobě dostatek vlastní síly, aby mohl věci měnit, což může inspirovat právě jógová praxe. Na svých lekcích ráda propojuji lehkost pohybu s dechem, laskavostí a respektem k sobě a okolí v přítomném okamžiku.

KATEŘINA

Čím dál více pociťuji onu velkou jógovou pravdu, že skutečné štěstí nesídlí mimo nás, ale jen a pouze uvnitř nás samých. V józe, prostřednictvím vědomého dýchání, meditace a jógových ásan, nacházím cestu sama k sobě a učím se žít v přítomnosti.

Snažím se žít v souladu s naší planetou, neznečišťovat ji, neždímat ji. Učit lidi kolem sebe, jak být v souladu s naší matkou Zemí přesně, tak, jak mě to učili mí rodiče.

Od roku 2005 se věnuji převážně Hatha a Yin Yoze. V roce 2021 jsem se začala věnovat také Restorativní Yóze. Těším se na naše setkání.

LUCIE

Jógu vnímám jako skvělý nástroj, který nám může pomoci zharmonizovat celé tělo nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Má vlastní praxe se v průběhu let neustále mění a vyvíjí. Poslední roky se hodně věnuji pránájámě a meditaci a při cvičení ásán se snažím směřovat pozornost k tělu a k pohybu samotnému, k čemuž vedu i ostatní na svých lekcích. Baví mě objevovat možnosti, které nám naše tělo nabízí a hrát si s propojením dechu a pohybu, kdy se v průběhu praxe můžeme ponořit do nitra.

HONZA

Jógu beru jako cestu k lepšímu fyzickému ale i psychickému zdraví. Pomohla mi překonat určitá úskalí v mém životě a proto jsem jógu začal praktikovat víc. A teď se skrze učení jógy snažím dopomáhat lidem k tomu, aby se cítili dobře ve svém vlastním těle.

Jsem stále na počátku cesty k objevení všech jejich tajů - cesty, kterou považuji za krásnou a nekonečnou - a miluji každý další krok!

Na mých hodinách se zaměřuji hlavně na spojení pohybu s dechem a s přítomným okamžikem.

LESIA

Ku kráse jógy som sa dostala pri ceste po Indonezií pred 6 rokmi. Po návrate som začala praktikovat na dennej báze aj v Brne. Netrvalo dlho a na ďalšie dva roky som sa stala súčasťou lektorského týmu. Fyzickú prax jógy v modernej dobe vnímam ako veľmi dôležitú. V rámci svojich tréningov som sa venovala úpravám jógových ásan v kontexte ľudskej biomechaniky a uvoľnením ztuhnutých fascií s využitím konceptu Zoga.

Jóga je pre mňa nekonečná cesta sebapoznania. Prináša mi do života skľudnenie, poriadok a harmóniu. Každodenná prax sa už stala mojou súčasťou, bez ktorej si neviem predstaviť deň. Pomáha mi udržať sa vo fyzickej kondícií a posiluje aj moju psychiku v bežnom živote. Teší ma, ak dokážem ľudí previesť praxou, ktorá ich uvoľní na tele a pohladí na duši.

KAROLÍNA

S jógou jsem začala ve 14 letech a vnímala ji především jako fyzickou praxi. Na podložce jsem trávila každý den a skrz ásany jsem se naučila propojit pohyb a dech. Díky tomu jsem pomalu začala zjišťovat, že moje praxe nemá vliv jen na moje fyzické tělo, ale i na moji psychiku. Stala se pro mě prostředkem pro poznáním sama sebe a skrze ni se neustále učím o sobě a o světě kolem. Jóga je něčím, podle čeho se snažím žít i mimo podložku.

Chtěla jsem lidem předat to, co mi jóga umožňuje – vracet se sama k sobě a přijímat vše přesně tak, jak to je. Ve svých lekcích se snažím vytvářet bezpečné prostředí pro ostatní, důležitý je pro mě dech a práce ním.

EVA Š

S jógou jsem se setkala už v dětství přes mého tátu, který každé ráno praktikoval některé očistné techniky a ásany. Asi díky této zkušenosti mi vždy jóga připadala známá a velmi přirozená. Vědomě jsem však začala praktikovat až v dospělosti. Je mi blízká filozofie jógy a v rámci cvičení si užívám plynutí pohybu s dechem.

Ve zkratce je pro mě jóga cesta k lásce, pravdě a k naší podstatě. Fyzická praxe mě skrze dech, pohyb a relaxaci k těmto hodnotám vede. Mysl utichne a vznikne prostor pro klid, přijetí a vděčnost. Mám ráda chvíle, kdy po praxi nepotřebuji mluvit a jednoduše jen jsem. Tyto vzácné okamžiky bych ráda dopřála i vám.

EVA H

Jógu jsem začala cvičit během studia na vysoké škole, kde mi pomáhá na tělo i mysl. Ale z pouhého fyzického cvičení se jóga přiblížila mému srdci a udělala mě šťastnější. Pomohla mi se soustředěním, spaním a to je jen pár výhod, které může jóga dát každému z nás. Cvičení jógy odlupuje naše vrstvy, které jsme životem nashromáždili, a vede nás k poznání svého pravého já a do stavu, kdy nám nic nechybí. Pevně věřím, že jóga je pro každého z nás a může vytvořit lepší chvíle, dny a životy pro nás i pro ostatní kolem nás.

LENKA

Když mě náročná práce a bolesti zad přivedly k józe, bylo pro mě hodně těžké zpomalit. Tehdy jsem si poprvé uvědomila, jak se pořád zaněčím honím, jak fyzicky, tak psychicky. Jóga mě denně učí naslouchat sama sobě, jednat více vědomě a otevírá možnosti, o kterých bych si dříve nemyslela, že jsou možné. Postupně mě přivedla k vědomému tanci, studiu somatické jógy a Ajurvédy. Józe jsem obrovsky vděčná za to, že se díky ní cítím dobře v mém těle, v mysli, a za to, že mi postupně přeskládala hodnoty k spokojenějšímu a udržitelnějšímu životu. Praxe jógových pozic je pro mě procesem, ne cílem. Ve svých lekcích se snažím vést k uvědomění, že nejde o to, jak pozice vypadá, ale jak se v ní cítíme. A že jediným “cílem” je být přítomný a vnímat, co se děje v našem těle a mysli tady a teď.

RÓZA

K józe jsem se dostala před pár lety v okamžiku, kdy jsem si uvědomila, že v životě jsou mnohem důležitější věci než naše výkony a počet věcí, které zvládneme lépe než ostatní. Mým záměrem je, aby lidé na lekcích našli zklidnění a stali se tak vnímavějšími ke svému tělu, myšlení a celému prostoru ve kterém žijeme. Jelikož jsem na počátku své jógové cesty, zkouším stále různé styly praxe, nejvíce se však věnuji Vinyase, kde dochází k propojení pohybu s dechem a budování síly zároveň.

Ceník

Multisport karty akceptujeme na všechny 60 minutové lekce v Main Room i Hot Room.
Rezervaci je možno zrušit nejpozději 3hod před lekcí

MAIN ROOM JEDNORÁZOVÝ

· NORMAL
250 Kč
· STUDENT / SENIOR / INVALID
170 Kč

HOT ROOM JEDNORÁZOVÝ

· NORMAL
330 Kč
· STUDENT / SENIOR / INVALID
220 Kč

COMMUNITY LEKCE

· MAIN ROOM
150 Kč
· HOT ROOM
200 Kč

SPECIÁLNÍ LEKCE S DJ

· SLEVY SE NEAPLIKUJÍ
330 Kč
· s permanentkou 5/10 vstupů
70 Kč

JÓGAMATKA / RUČNÍK

· MAIN ROOM JÓGAMATKA
ZDARMA
· HOT ROOM JÓGAMATKA
25 Kč
· RUČNÍK
25 Kč

Permanentky

INTROCARD

· 7 DNÍ NEOMEZENÉ JÓGY / OBA SÁLY
750 Kč

MĚSÍČNÍ PERMANENTKA

· 30 DNÍ NEOMEZENÉ JÓGY / OBA SÁLY
2250 Kč

3 MĚSÍČNÍ PERMANENTKA

· START SOMEWHERE / OBA SÁLY
4950 Kč

5/10 VSTUPŮ DO MAIN ROOM

· MAIN ROOM / 5 VSTUPŮ
1150 Kč
· MAIN ROOM / 10 VSTUPŮ
2150 Kč
Platnost permanentky 5 a 10 vstupů je 12mesíců od data zakoupení.

5/10 VSTUPŮ DO HOT ROOM

· HOT ROOM / 5 VSTUPŮ
1550 Kč
· HOT ROOM / 10 VSTUPŮ
2550 Kč
Platnost permanentky 5 a 10 vstupů je 12mesíců od data zakoupení.

ČERVEN / ČERVENEC / SRPEN

· MĚSÍČNÍ PERMANENTKA
1950 Kč
· 3 MĚSÍČNÍ PERMANENTKA
3950 Kč

CHALLENGE PASS

· MĚSÍČNÍ PERMANENTKA NORMAL
1750 Kč
· MĚSÍČNÍ PERMANENTKA HOT
1950 Kč

Kontakty

Nacházíme se na ulici Veveří 8, 602 00 Brno
Najdete nás na konci dvora

YogaGarden, s.r.o., Veveří 455/8, 602 00 Brno, IČ: 08638756, DIČ: CZ08638756

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
Zásady práce s vašimi údaji

V případě otázek pište na info@yogagarden.cz

Těšíme se na vás!